2021 թվականի հոկտեմբերի 21-ին ՆՁԱԿ-ի անդամները մասնակցեցին Softline Armenia-ի կազմակերպած InTech Armenia 2021 ամենամյա տեխնոլոգիական կոնֆերանսին Alexander, a Luxury Collection հյուրանոցում:
Softline — ը տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ոլորտում լուծումների և ծառայությունների համաշխարհային առաջատար մատակարար է, որի գործունեության առանցքային ուղղություններից մեկը թվային փոխակերպումն է։ Համաժողովը նվիրված էր բիզնեսի թվայնացմանը և ՏՏ անվտանգությանը զուգահեռ նստաշրջաններում, բանախոսների նորարարական միտումների ռազմավարական կարևորության, ՏՏ շուկայի զարգացման առանցքային հարցերի և բիզնեսի մասնակցությամբ ՏՏ նախագծերի իրականացմանն ուղղված քննարկմանը:

21 октября 2021 года члены НЦИП приняли участие в ежегодной технологической конференции InTech Armenia 2021 на тему “Цифровая трансформация в бизнесе”, организованной Softline Armenia в отеле Alexander, a Luxury Collection, Ереван.
Softline - ведущий мировой поставщик решений и услуг в области информационных технологий, одним из ключевых направлений деятельности которого является цифровая трансформация. Конференция была посвящена цифровизации в бизнесе и IT-безопасности на параллельных сессиях, где спикеры обсуждали стратегическую важность инновационных тенденций, ключевые вопросы развития IT-рынка и реализацию IT-проектов с участием бизнеса.