Աշխատավարձերի փոխհատուցման ծրագրի շրջանակներում ներկայացված հայտերի քննարկման Հանձնաժողովի երկրորդ նիստ
Նորամուծության և ձեռներեցության ազգային կենտրոնում կայացավ բարձր որակավորում ունեցող մասնագետների աշխատավարձերի փոխհատուցման ծրագրի շրջանակներում ներկայացված հայտերի քննարկման Հանձնաժողովի երկրորդ նիստը:
Հանձնաժողովի որոշմամբ, աշխատավարձերի փոխհատուցման ծրագրին մասնակցելու համար, ընտրվեցին 9 բարձրակարգ մասնագետներ:
Ընդհանուր առմամբ, Հանձնաժողովի կողմից քննարկվել են 5 կազմակերպությունների կողմից ներկայացված հայտեր:

Второе Заседание Комиссии по рассмотрению заявок, полученных по программе компенсации заработной платы
В Национальном центре инноваций и предпринимательства прошло второе Заседание Комиссии по рассмотрению заявок, полученных в рамках программы по компенсации затрат на выплату заработной платы высококвалифицированным специалистам.
Решением Комиссии, 9 высококвалифицированных специалистов прошли отбор на участие в программе компенсации зарплат.
В общей сложности, Комиссией были рассмотрены заявки, полученные с начала 2023 года от 5 организаций.