Հանդիպում Կատերինա Կարմակի հետ
2022թ.-ի Ապրիլի 12-ին, ՆՁԱԿ-ն ողջունել է՝ ֆասիլիտատորի և ռազմավարական նստաշրջանների կազմակերպչին, ինչպես նաև՝ Power of People-ի գլխավոր տնօրեն Կատերինա Կարնակին, որոնք օգնում են բիզնեսին և թիմերին աճել: ՆՁԱԿ-ի տնօրեն Հայկ Մարգարյանը ներկայացրեց մեր կենտրոնի 3 գործառույթների՝ տեխնոլոգիաների փոխանցման, am.business-ի և Brain Gain-ի մասին:
Տիկին Կատերինան տպավորված էր մեր բազմաֆունկցիոնալ բիզնես կենտրոնից (am.business), որն առաջարկում է անվճար խորհրդատվություն ձեռնարկություններին և գործարարներին Հայաստանում շենացման, պետական աջակցության միջոցների և տարբեր ցանցային միջոցառումներին մասնակցության վերաբերյալ տեղեկատվություն ստանալու վերաբերյալ:
Տիկ. Կատրինան հավատում է Հայաստանի ապագային և կանի հնարավորը, որպեսզի օգնի բիզնես միջավայրի զարգացմանը ՆՁԱԿ-ի հետ միասին:

Встреча с Катериной Кармак
12 апреля 2022 г. НЦИП приветствовала генерального директора Power of People, фасилитатора и организатора стратегических сессий, Катрину Карнак, которая помогает бизнесу и командам расти. Директор НЦИП Айк Маргарян рассказал о трех функциях нашего центра: передаче технологий, am. business и Brain Gain.
Г.-жа Катрина была впечатлена нашим многофункциональным бизнес-центром (am. business), предлагающим бесплатные консультации предприятием и предпринимателям, чтобы обосноваться в Армении, получить информацию о мерах государственной поддержки и принять участие в различных сетевых мероприятиях.
Г.-жа Катрина верит в будущее Армении и сделает все возможное, чтобы помочь развитию бизнес-среды, вместе с НЦИП.